اخبار زرين کليد

مهندسین مشاور زرین کلید ایرانیان با تجربه بیش از 35 سال خدمت در عرصه ساخت و ساز: تهیه نقشه های معماری ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری شامل نقشه های فاز 1- فاز 2، داخلی ، نما و سه بعدی و... middle تهیه نقشه های محاسباتی (سازه) شامل نقشه های فاز 1- فاز2 شاپ درائینگ ، دفترچه محاسبات و ... middle تهیه نقشه های سازه های صنعتی و سوله و سازه های خاص middle طراحی - محاسبات و تهیه نقشه های سازه های نگهبان middle تهیه نقشه های تایسات مکانیکی و برقی middle اجرای پروژه های قراردادی ، زیر بنایی و پیمان مدیریت middle مشارکت در ساخت پروژه های مسکونی - اداری - تجاری

اخبار زرين کليد

گالري تصاوير طراحی فضاهای درمانی

طراحی فضاهای درمانی یکی از پیچیده­ ترین پروژه ­های طراحی در زمینه­ی معماری است. اما با درک درست از کلیات و بررسی صحیح و در عین حال همه جانبه به مراکز درمانی می­توانیم بیابیم که به راستی هدف شکل گیری فضاهای درمانی چیست؟ چه کسانی به طور روزانه و یا دوره­ای در آنجا فعالیت می­کنند و چه میزان بازه زمانی را در طول روز در آن فضا می گذرانند؟برطرف کردن چه نیازهایی الویت پیدا می­کند؟ و چرا طراحی داخلی آن اهمیت بالایی بر خوردار است؟

 به طور کلی برای طراحی یک مرکز درمانی توجه به نوع تخصص و درمان می­تواند کمک شایانی به طرح فکری و فضا سازی معمار داشته باشد.